Malování Olomouc

Malování Olomouc je firma specializující se na úpravu moderních interiérů. Provádíme jak malování bytů, společných prostor, tak i malování komerčních prostor jako jsou kanceláře, sklady, prodejny a výrobní prostory. Oceníte komunikaci, spolehlivost, rychlost prováděných prací či závěrečný úklid.
Používáme osvědčené materiály ověřených výrobců s ohledem na charakter a stav interiéru. Námi používané barvy jsou otěruvzdorné, omyvatelné a obsahují fungicidní složky proti vzniku plísním. Bílý odstín má vysokou bělost až  98%

Shot_01_105_45m

Malování Olomouc to jsou veškeré malířské a natěračské práce, včetně moderních interiérových prvků. Při výběru vhodného odstínu se můžete inspirovat v našem blogu níže, kde pro Vás vybíráme nejnovější trendy v oblasti interiérových úprav. Pro snadnější představu o tom, jak bude vypadat Vámi vybraný odstín malby interiéru, si můžete nainstalovat jednoduchý program pro mobilní telefony díky kterému si změníte odstín malby ve fotografii Vašeho interiéru.

Rychlý kontakt

Specialista na malby

David Prošvic

Mobilní číslo

728 486 035

Vzorník barev - interiérový


Malování Olomouc

Upozornění ! Vzorník je pouze orientační pokud nemáte profesionální kalibrovaný monitor. Finální výběr barvy vždy provedeme osobně dle fyzického vzorníku.

Inspirace interiérů


Obývací pokoje

Ložnice

Kuchyně

Dětské pokoje